GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 5155386
nr 515 5386
Vas
Kina, 1800-tal, höjd: 29 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
tisdag 25 mars 2008
kl 16:23:28
100 kr
300 kr
200 kr
600 kr
400 kr
500 kr